| TheBoY a întrebat:

Se poate intampla ceva daca pun memorie ram si sa difere firma?
Firma nu frecventa.

2 răspunsuri:
| sori88 a răspuns:

Nu se intampla nimic

| Yeellow a răspuns:

Pai nu se intampla nimic rau, dar iti va merge mai naspa happy eu am 2 a cate 4 gb ram, ambele de la Samsung. daca mias fi luat una Samsung si una hyflash(lol?) pai nu mi-ar fi mers luna, si asta nu din cauza ca e Samsung sau ceva.Acum cam toate memoriile sunt de DDR-3, nu va fi problema daca-ti iai din asta, 2 la fel.dar daca iti iei un DDR-2, carel pui langa un DDR-3, nu iti va merge. Sunt alte versiuni, " nu pot lucra impreuna". Sper ca te-am ajutat, funda?