| MariusicaPufarina a întrebat:

Se poate juca World of Warcraft online?

Răspuns Câştigător
| AlexShadow26 a răspuns:

Da dar WoW e cu plata... ala original sunt tot felul de serv private cum a zis si cel de sus WoW freakz e adv e serv de romani dar sa nu te astepti de la el sa fie si bun... gen cum e originalu freakz are buguri (majoritatea serv au) daca vrei o sugestie de serv private poti sa cauti Monster WoW sau WoW multen bafta

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Normal că se poate laughing)

| Jipa95 a răspuns:

Sigur ca se poate juca. Orice warcraft. Vrei sa te joci pe privat? Du-te catre WOW Freakz, Romania! happy

| SilviaDulcik a răspuns:

Se poate bea apa?

| MariusicaPufarina explică:

Online ma refer pe internettt