| OLy93 a întrebat:

Se pot recupera conturile uitate pe metin2? Sunt pe mailul meu dar nu imi mai amintesc nici numele nici parola de la conturi. Am doar mailul, daca se pot recupera astept raspuns. Repet, nu imi amintesc numele si parola conturilor, doar daca se pot recupera cumva prin email, pentru ca sunt pe emailul meu si nu am mai jucat de mult timp pe ele.

1 răspuns:
| R3dEyE a răspuns:

Uita-te pe e-mail la Imbox si spera sa nu fi sters email-u de bun venit de la cei de la metin. Daca nu le-ai sters o sa ai numele contului, iar cu numele contului poti afla si parola.