| Alexander_Justin_1995 a întrebat:

Seara TPU! Acest mesaj este adresat persoanelor care joaca MINECRAFT.

Nu incep sa zic toata povestea, trec direct la subiect. M-am plictisit de munca mea pe care am facut-o in minecraft si am incercat sa gasesc o harta cu case si tot felul de chestii faine, deja gata facute! Am gasit... doar ca nu stiu unde sa plasez folderele thinking In arhiva se gasesc urmatoarele foldere : data, DIM1, DIM-1, region, level.dat.

Unde trebuie sa bag astea ca sa pot avea harta in minecraftul meu? Cine joaca intelege ce vreau sa zic laughing

Dau funda!

1 răspuns:
| ApostolClaudia12 a răspuns:

Uite Alexander_Justin_1995 eu joc DEMO! Nu l-am cumparat! Si chiar si asa inteleg ce vrei sa spui! Si eu fac mereu case dar ma inchide fiind DEMO! Nu stiu cum sa te ajut daca nu joc originalul! Scuze, eu te inteleg dar nu joc original!