| yonutz6399 a întrebat:

Sistemele PC gata-facute de cei de la PC Garage sunt bune? Isi merita banii?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

De obicei sistemele gata facute de pe stocul lor costa cu aproximatin 200 lei mai mult, decat l-ai face pe piese ( depinde si de sistem-pret ), dar in general cele de peste 1800 lei, chiar isi merita banii.

Bft!

| yonutz6399 explică (pentru Jipa95):

Eu am pus toate componentele si le-am adunat(le-au enumerat ei in descriere) si plus 50 de lei asamblare si plus 60 lei cadoul, mi-a iesit cu 40 de lei mai "scump" fata de pretul real.

| Jipa95 a răspuns (pentru yonutz6399):

Pe piese cumpara cei care stiu sa le asambleze! laughing

| RocKzZ a răspuns (pentru yonutz6399):

Daca l-ai luat pe piese mult succes cu placa de baza laughing.