| Alex1510Ro a întrebat:

Slaut, am minecraft poket edition 0.15.1. Nu ma pot juca pe nici un server! Am incercat sute de servere dar nu merge, or imi da unable to conect ori conect to the server la infinit. Va rog ajutati-ma, ofer funda!

1 răspuns:
| Munteanu_Vlad_1997 a răspuns:

Daca ai build 1 nu poti sa te joci pe servare decat daca ai versiunea oficiala care nu a aparut inca.Iti recomand sa-ti instalezi minecraft 0.15.0 de pe aptoide. O vei intalni sub forma 0.15.0.1 sau ceva de genul acesta.