| BAIATUL a întrebat:

Slut cine se pricepe la pc-uri? am si eu o problema cam mare cu al meu, Imi utilizeaza foarte mult procesorul si ramii daca deschid vreo 3 pagini de internet 2 winampu-ul messenger si un joc in bara(procesor intel dual core 2.5 ghz rami ddr2 1 gb placa video 1gb)nu cred ca e normal ca acetse performante.Cine ma poate ajuta sa funda.

Răspuns Câştigător
| FrostByte a răspuns:

Tie de fapt ramul ala nu-ti face fata, mai cumpara 1/2 si totul o sa fie bine, aceeasi chestie am patit si eu si am dual core 2.7. Acu am 3GB si merge brici. Daca ai si windows7 nu te astepta deloc la performante.

2 răspunsuri:
| Y2k a răspuns:

La 1 gb ram e normal sa faca asa cum a zis si FrostByte cumparati inca un 1 gb ram si o sa mearga briciwinking bft

| Marius007_8451 a răspuns:

Nu mai deschide asa de multe pentru ca si eu faceam tot la fel si mi sa virusat windwosu