| Aser11 a întrebat:

Slut TPU imi puteti spuneti cum ma pot juca si eu minecraft build-battle de unde sa descarc minecraft si ce versiune cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Minecraft il poti cumpara de pe site-ul oficial minecraft.net, apoi va trebui sa intri pe serverul HyPixel, cu IP-ul mc.hypixel.net. Primesc Funda?

1 răspuns:
| iamcreeper24 a răspuns:

Lol iti trebuie cont premium care se cumpara si dupa aia trebuie sa intri pe serverul mc.hypixe.net