| samironaldo a întrebat:

Slutare TPU! vreau sa imi ziceti care este cea mai buna echpa din fifa 2013 una cu jocatori inalti si agresivi sa pot lua mingea repede la adversar ca desiara joc cu un prieten! zicetim si o echipa cu jucatori care fac skills! Cel mai bun raspuns PRIMESTE FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dReaml a răspuns:

Inalti spui?
Pai din cate stiu eu din cunostintele mele jucatorii inaltii joaca in Germania. Poti incerca Borusia.
Jucatorii agresiv stiu ca se gasesc in Premier League, deci ai putea face niste schimbarii. Transferii ceva jucatori din Premier League la o echipa din Germania care-i vezi mai inalti.
Bafta!