| Maya79 a întrebat:

Sooo,era un joc pe un site (y8, miniclip nu mai stiu sigur) cu 2 frati,dar era pt un jucator. Siii,puteai sa alegi intre fata sau baiat si aveai ceva misiuni de ex:trebuia sa duci un domn de la masina la hotel (sau ce era chestia aia) cu umbrela fiindca ploua, logic...defapt trebuia sa tii umbrela,trebuia sa faci fratii sa plnaga,sa i dai plantei insecte, sa faci fratii sa calce intr un cui,punand cuiul pe gandaci,sa le usuci parul, etc.Daca stiti cumva cum se numeste sauuuu daca mai existalaughing Muuultumescc!
Ps. titlul jocului era numele celor 2

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Hei! Jocul se numeste Candy and Clyde. Il gasesti pe Miniclip, cautand numele in partea de sus in chenarul pentru cautari. Primesc Funda?