| GaBiTzzu1999 a întrebat:

Sorry, Your system does not support 3D chanphics. please check your hardware and system configeration then try again. DE CE IMI DA ERROAREA ASTA CAND INCERC SA INTRU PE ALTE GAMES, INAFARA DE CS, PE CS AM 50/60 FPS SI AM NISTE DUNGI PE ECRAN RESTRU-L GAMES-URILOR NUMI MERG IMI DA ERRAREA ASTA! dau funda!

4 răspunsuri:
| Cosmyno7 a răspuns:

Cred ca stiu eu raspunsul, aceeasi problema am avut-o si eu la metin2, cs si alte jocuri, trebuie instalat un CD (cred ca scrie pe el) 3D ghanphics ceva de genu

| TheWhiteRipper a răspuns:

Ce placa video ai, si ce jocuri ai incercat?

| GaBiTzzu1999 explică (pentru TheWhiteRipper):

Mt2, nfs, minecraft, wow, lol astea... cs-ul imi merge dai cu duongi pe ecran si cu 50/60 fps

| GaBiTzzu1999 explică:

Pai am placa video nVidia GeForce 8500, pai mt2 nfs... minecraft. astea