| asbif a întrebat:

Spuneti-mi cat mai multe jocuri de actiune care sa ruleze pe urmatorul sistem:
Procesor Intel Pentium B960 2.20 GHz
Placa video Intel HD Graphics
4 GB Ram
Windows 7 pe 64 biti

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ehem... asta e o gluma? Tu ai un Celeron cu video incorporat si vrei sa te joci pe el? Sigur, Solitaire, e un joc de mare actiune.

| asbif explică (pentru GabiDumitrescu):

Daca vrei sa stii pe acest sistem pot rula foarte bine Fifa 2012 oe acest si sitem cu "Celeron cu video incorporat". Si da stiu ca Fifa 2012 nu este joc de actiune.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru asbif):

Fifa 2012 e o flasneta. Incearca un Crysis sau BF 3, si mai discutam dupa aia.