| Cristchentian a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri interesante, funda

Răspuns Câştigător
| pauk11 a răspuns:

Salut. Nu pot sa zic niste jocuri acum daca nu stiu ce tip de jocuri preferi si cat de performant este PC-ul tau. Daca vrei intra pe http://www.dngteam.com si vezi ce jocuri ti se par interesante si iti merg.

3 răspunsuri:
| florinbia68 a răspuns:

Kriss,jpocuri interesante gasesti peste tot, dar depinde de alegerile fiecaruia /eu iti dau exemple de jocuri care joc si eu personal (poate iti vor place):max payne 2 -the fall of max payne; sims 3; sims 2 complete pack; GTA-san andreas; call of duty; wheelman;, etc. etc si multe altele

| florinbia68 a răspuns:

A da si Renegade-Comand&Conquer big grin

| pauk11 a răspuns:

Assassins Creed Brotherhood ...crysis2