| phantom2k a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri misto sa le downloadez!

Răspuns Câştigător
| Andrei21000000000000000000000000 a răspuns:

Salut.Daca te tine PC-ul incearca : Assassins Creed (1, 2,3, va aparea si 4; iti recomand sa le iei in ordine)Call of duty(1, 2,3, 4-Modern Warfare, 5, 6, 7), GTA 4, Mafia 2, PES 2012, World of Tanks, Need for speed Hot pursuit 2010, Need for speed Most wanted 2012, Need for speed The Run, Need for speed Undercover, Far Cry(1, 2,3)Prince of percia(1, 2,3, 4,5)Flatout(1,2,3)Stronghold(1,2 si 3), Split Second, Blur, Pure, F1 (2011, 2012), James Bond 007:Blood Stone, 007 Legends, Battlefield(1, 2,3),Battlefield Bad Company(1, 2)si cam acestea sunt jocurile care mi-au ramas tiparite in minte.Sunt unele din cele mai tari jocuri pe care le-am jucat. Funda?

4 răspunsuri:
| Yumeno a răspuns:

Pai ar fi cateva : BattleField, League of Legends, Skyrim, Smite, Dota, Assassin Creed, Dead Space, Amnesia, Penumbra.....ca am stea stiu numai ca pentru unele de aici trebuia sa ai PC de gaming big grin daca vrei downloadezi jocurile ai putea incerca pe File List deoarece nu se gasesc altundeva thinking

| awkward a răspuns:

Saints Row The Third (3), Sleeping Dogs, GTA IV Liberty city. AC 3. Daca ai rabdare pe 17 septembrie va aparea GTA V(5) si putin mai incolo mi se pare Dead rising 3 thinking Sper sa te distrezi cu jocurile pe care ti le-am dat. Succes.

| LosSantos12 a răspuns:

Asculta-mabig grinaca ai calculator de gaming iti recomand:Far Cry 3, League of Legends(merge si pe un calc slab), Skyrim, Smite, Battlefield 3 si Hitman Absolution.

Daca nu ai calc de gaming:League of Legends, Hitman:blood money, fifa(duh), SA:MP(super misto)

| MArgh a răspuns:

Shrek 2, gta vice city, gta san andreas, gta 1, gta 2, gta 3, gta 4, gta 5, Assassin Credd's 2.Atatea stiu.