| Pityku_Andy_1990 a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri online foarte tari pe care le pot juca cu prietenii (va rog sa nu spuneti league of legends sau metin2) cel mai bun raspuns are o fundawinking

1 răspuns:
| Eusebiu15 a răspuns:

Incearca SA:MP e super crede-ma eu m-am apucat din curiozitate... nu-mi placea iar acum am peste 1000 de ore jucate pe server {b-zone RPG1} daca vrei te ajut in joc, minecraft... tot asa daca te joci cu prietenii o sa fie super haios si interesant si fifa world. bafta!