| uNKN0Wn a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri(shooter de preferat, fara fifa sau masini) pe care le pot juca mai usor cu un gamepad. Precizez ca nu prea stiu sa folosesc gamepadul.

3 răspunsuri:
| Suteu a răspuns:

Call of duty Modern Warfare 1, 2, 3. Far Cry, Counter Strike, Serious Sam.

| SebyMK4 a răspuns:

Cs,Call of duty, Swat 4, Far cry si uite niste jocur mm:4story,Metin2,Dekaron,Mu online, World of Warcraft, Cabal si DrakenSaga

| Alexrocks a răspuns:

Wolfenstein 2009, Call of duty world at war, Call of duty Modern warfare1 si 2, Commander strike force, Medal of Honor, Spec of the line, Syndicate, metro 2033...