| xSequel a întrebat:

Spuneti-mi niste servere private, bune de Metin2.
Nu vreau Italongju sau ceva de genu(exemplu : Candylongju) vreau si altele.

Răspuns Câştigător
| luckiano1 a răspuns:

Cauta pe google reborn of metin2 e cel mai bun doar ca e in italiana dar sint multi romini acolo

3 răspunsuri:
| Thrimbor a răspuns:

Buna raul20102010, un server P de metin2 este seromt2 mc si site: seromt2.dyndns.org,este PvP Iteme la mag de gm, posedate bonusuri 20.000,
Toate cele bune!

| andrey98 a răspuns:

Metin2 GX este cel mai bun are arme de peste 90 (legendare) militar si chiar mapa noua numita ASCARIA oricum e super tare si GM-i sunt prietenosi fac tot felul de event-uri si altele mult succes!

| XSPRITE a răspuns:

Mt2 United e foarte tare, doar ca seara este lag dar cresti foarte bine