| emilianoemi2012 a întrebat:

Spuneti-mi si mei va rog un metin pvp -pvm unde cresc bine si se fac iteme usor

Răspuns Câştigător
| vlad0820022 a răspuns:

Incearca Metin2 steel! cresti foarte bine, faci bani foaaaarte usor si sunt arme si armuri 2012!winkingA, si am uitat sa zic ca la uriel poti sa faci perle daca aduci anumite materiale.

| emilianoemi2012 explică (pentru vlad0820022):

Asta mi-a recomandat si un vecin de-al meu sa stii laughing si stiu ca trebuie sa duci multe pentru o perlahappy

| vlad0820022 a răspuns (pentru emilianoemi2012):

Pentru o perla alba trebuie 10 limbi de broasca, pentru una albastra trebuie 10 globuri de gheata iar pentru una rosie trebuie 20 de dinti de ork.Nu e asa mult deoarece pica repedebig grin