| myky75 a întrebat:

Spuneti-mi si mie daca se merita sa instalez windows7ultimatum fara lic.an locul lui windows vista home basic cu licenta.

Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Da, se merita Windows 7 Ultimate, Daca ai sub 4 GB RAM, instalezi versiunea x86 biti, daca ai 4 sau peste 4 GB RAM, recomand x64 Biti.

| myky75 explică (pentru JaJe):

AM 2 G L-AM INSTALAT DAR AN TERMEN DE O LUNA TREBUIE SA ANSCRIU KEY-UL.CE O SA FAC, CE SE VA ANTAMPLA? A-MI VOR OPRI SISTEMUL.CUM SA PROCEDEZ? MERSI MULT

| JaJe a răspuns (pentru myky75):

Nu-ti face griji, cauta pe google, Windows Loader 2.1.5 si iti instaleaza automat o licenta cracked.

| myky75 explică (pentru JaJe):

Am instalat programul si a functionat perfect. Functioneaza la fel si cu alte programe contrafacute? V-a trebui sa-l instalez din nou? Sau ramane doar instalarea ce am facuto.Mersi mult raman recunoscator si dator

5 răspunsuri:
| Blade82 a răspuns:

Da categoric.

| myky75 explică (pentru Blade82):

L-am instalat dar a-mi cere ca an termen de o luna sa anregistrez key-ul, cele ce le am eu a-mi spune ca sant blocate.Ce se v-a antampla peste o luna? Exista vreo solutie? Multumesc mult