| 1Qitu a întrebat:

Spuneti-mi si mie dc nu mia merge mondial mt 2. Si dati-mi si mie un metin2 care se aseamana mult cu mondial mt2 ( acelasi lv maxim, acelasi iteme...)

2 răspunsuri:
| danny15 a răspuns:

Metin2 transilvania este un servar privat super fain nu stiu daca se aseamana cu mondial mt2 pentru ca nu l-am jucat este super fain servaru www.metin2tra.com intra este super!

| LoveMe_1523 a răspuns:

Mondial mt2 nu merge deoarece este o problema tehnika...se spune ca se va deschide in 2-3-4 luni...un metin asemanator nu iti pot spune desi unu mai tare ca mondial nu am vazut te sfatuiesk s astepti pentru ca aceleasi iteme tari nu cred ca vei gasi la vreun metin