| TeRogImiDaiFunditaTeImPlor a întrebat:

Spuneti-mi si mie un joc mmorgp sau altul in care trebuie sa fac lvl, cu arme si armuri pe lvl gen cabal, AION, 4story... sa aiba si grafica buna. cel mai bun raspuns primeste funda +vot

Răspuns Câştigător
| aLyN_4462 a răspuns:

Metin2 este excelent deoarece are mai multe voturi decat 4Story esto MMORPG, este online si are grafica cea mai buna 4D.
Daca nu iti place iti recomand site-ul GAMEFORCE unde sunt cele mai votate jocuri MMORPG unde trebuie sa faci level, armuri, arme etc.
fundita?

2 răspunsuri:
| fdff a răspuns:

Sherwood Dungeon.

| Vlad_4010 a răspuns:

World of warcraft, Metin 2 si sunt mai multe