| Smekerutzul a întrebat:

Spuneti-mi si mie un joc tare cu masini(gen gta, nfs)sau ca in viata reala(gem sims)dar dati-mi linkul daca puteti(de unde il pot downloanda)daca nu ma multumesc cu numele

Răspuns Câştigător
| DreamBoy a răspuns:

Jocuri Free Roaming (Gen gta ) : Saboteur
Dead Rising
True Crime New York City, Los Angeles, si Hong Kong ( Nelansat inca )
Driver
Wheelman
Just Cause 2, 1
Cu Masini : Superstars V8 Racing
Flatout 2, 3
SBK-09: Superbike World Championship
Moto GP 08
Pure
Gtr Evolution
Kawasaki Snow Mobiles

3 răspunsuri:
| adrian9811 a răspuns:

Incearca Dirt, Dirt2, tdu, tdu2, Blur... nu-ti pot da saitul pentru ca nu ma lasa saitul sal public cu sait pentru ca incurajeji pirateria big grin

| Smekerutzul explică:

Aaa...care este:1. cu masini, 2.se instaleaza usor, 3.nu are virusi si 4. spuneti-mi macar numele saitului!

| Smekerutzul explică:

Dream boy:spune-mi si categoriile