| OnYHPB a întrebat:

Spuneti-mi si mie un Metin2 lvl max 250 sau 127 ratele sa fie 500%-700%.Sa fie 24/24 sa aiba GM buni nu copii de 12 ani sa nu se dea rr reboot sau alte prostii.Un metin cu host bun ceva fain cu iteme 2011 sau 2012... un metin2 frumos in orice caz... Astept raspunsuri. Daca imi va placea metinul pe care mi lati scris, am sa dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| marius6543 a răspuns:

Uite Incearca Metin2 Ruls E Super Are Tot Ce Ai Spus, Dar Ratele Sunt 800%.

Funda?
Ma Gasesti Cu Numele Fr3Sh4Ev3R

4 răspunsuri:
| m1haytza a răspuns:

Incearca metin2 4youras sau metin2 steel. au tot ce ai precizat tu mai sus. Funda?

| ancacristi2010 a răspuns:

Zyntherior

| OnYHPB explică:

Si sa nu fie nici modati