| Andrew1010 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un server de cs 1.6 romanesc, fara codati, cu admini in regula, pe care nu se joaca numai dust2, snow, train, si chestii de genu' toata ziua. Un server cu harti mai... diferite.
P. S.: preferabil cu plugin de bulletdamage instalat. laughing

Dau funda... happy

Răspuns Câştigător
| qPuNcT a răspuns:

Cotoi normal ip: 94.62.214.90:27015 best server ever.Pe server se regasesc pglisti retrasi,jucatori buni,incepatori etc. Este un server cu playeri glumeti.(stiu toti de gluma,, sau majoritatea) se afc conferinte skype, exista server 2(WAR) pentru meciuri 1vs1 2vs2 etc. Cererile admin/slot sunt facute pe forum.si sunt niste cerinte. Aproape toti au steam...si da e damage plugin instalathappySe joaca harti diferite mai mereu dar uneori pentru asi reamintii de vremurile trecutului se pun si hartile fy_snow, dust2, train, awp_india etc. Te asteptam!happy cotoi.onlyus.ro TEAM te saluta calduros!

23 răspunsuri:
| cosminpanait6 a răspuns:

| ImAnonymous a răspuns:

CSC.laleagane.ro deschis decent, daca ai vip ai si bullet damage

| Raluca2814994 a răspuns:

Colentina.mycounterstrike.com

| Raluca2814994 a răspuns:

Connect colentina.mycs.ro / 93.119.25.47 hostat la ZeroPing!

| MoldoAlex a răspuns:

Ceea ce cauti tu este : cs.xtremeplay.ro, te asteptam! http://xtremeplay.ro/forum/

| Crys_Christopher_1998 a răspuns:

Uite sv meu de cs nord.cs1.ro este un server bun cu 32 sloturi unii jucatori stiu de gluma altii nu, cu host in regula 20 Eruo pe luna, sunt admini prietenosi si cam ata iti zic aici add Y! M: chrys_star

| Crys_Christopher_1998 a răspuns:

Si uite si forumul http://www.cs1.ro/forum/index.php sv nord.cs1.ro

| dandanielflorin a răspuns:

195.154.56.84:27016 intrati aicea si cine aduce playeri are admin free

| Alberto_Vlasceanu_1991 a răspuns:

89.46.80.234:27015 cel mai tare server nou deschis cu admine moca intrati toti e foarte fain

| Elaran a răspuns:

Feel.wlg.ro

| Damian99 a răspuns:

Intrati pe IP:169.254.105.139:27015
aveti la inceput 4800 money.

| Anonimulkill199 a răspuns (pentru Damian99):

5.13.235.59:35767 gooo

| XxXxXMichaelXxXxX a răspuns:

Poate te ajuta connect cs.ultramania.ro dar admini sunt foarte severi!

| Anonimulkill199 a răspuns:

5.13.235.59:35767 goo

| Anonimulkill199 a răspuns:

SeCuRyTy wAn Server
connect 5.13.235.59:35767

| Apopei_Razvan_1998 a răspuns:

Connect 89.34.19.189:27015 admin free

| r3mb13 a răspuns:

Cs.pgz.ro super severul.

| TriNtriplas a răspuns:

Connect Pgl.Olds.Ro IP - 46.102.116.102:27015
Server Clasic On 32/24 Ore!
Avem pluginuri noi si frumoase specifie sarbatorilor de iarna.
Nu este lag/ping pe server!
Cele mai bune si mai noi mape.
Adminii sunt foarte prietenosi.
Cautam admini cu experienta.
Cautam Sloturi.
Cautam admin cu experienta!
Pe server nu exista si nu vor exista codati.
Forum - http://olds.ro/forum/index.php?/forum/451-classicpgloldsro/
Comunitate - http://olds.ro/forum/
Facebook (Pgl.Olds.Ro) - https://www.facebook.com/pages/PglOldsRo/301535036669975?ref=hl
Contact: ID Y! M(Yahoo! Messenger) pgl_olds@yahoo.com & nemernicu_x28@yahoo.com

| Preda_Radu_1994 a răspuns:

Free.black4devil.com THE BEST SERVER

| xNightWishRO a răspuns:

Dr.pokfun.ro, nu e classic, dar e fain si adminii sunt prietenosibatting eyelashes

| Kapatos1 a răspuns:

Va zic Eu un server fara codati are mapa de_dust2x2 ori de_westwood sau fy_snow si awp_india si multe altele astea care vam zis sunt cele mai tari serverul se numeste connect 89.46.12.89 Va rog sa intrati este foare tare. Bafta!

| yoboss200 a răspuns:

Poi este unul pe nume cs.traficzone.ro hartile sunt schimbate mereu si sunt unel harti noi[acesta este cs 1.6 normal] si pentru deatrun iti recomand serverul Drx.InDungii.Ro [e deatrhun clasic] dar daca nu-ti place mai stiu unu cs normal se num cs.raii.ro big grin Funda; x

| LUNETISTUL1234 a răspuns:

Ia de aici connect jb.wu-tang.ro...