| Zacro a întrebat:

Spuneti-mi va rog un Metin2 privat care are Banca. Majoritatea jucatorilor stiu la ce ma refer: sa stochezi o suma de bani (maxim 2kkk) la un NPC (om gen negustor de armuri, administrator depozit etc.) pentru asa ceva, nume gen:
"Banca Metin2 ".

Deci daca stiti/va jucati vreun Metin2 privat cu Banca va rog sa mi-l spuneti si mie!
Mersi pentru atentie.

Răspuns Câştigător
| LoveMetin2 a răspuns:

Metin2Rival/Metin2GL/Metin2Forgotten/Metin2RP/Metin2bz/Metin2Tim/Metin2Fun/Metin2Chaos.Funda?

| Zacro explică (pentru LoveMetin2):

Mersi frumos am in cercat vreo 3 si merg.
Funda!

1 răspuns: