| Cristian2003 a întrebat:

Spuneti-mi va rog un mouse ce este foarte pun pentru PVP pe Minecraft deaorace eu joc SkyWars pe Hypixel si mouse-ul sa fie foarte rapid si extrem de bun!

3 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Caută unul cu rezoluția DPI cât mai mare. Preferabil peste 1600, cum spune și Parad0xiS, chiar de la 2400 în sus dacă ești pretențios. Eu am un Zalman zm-m250 și e foarte bun. Poți da viteză mai mare și din Control Panel.

| Arthiom a răspuns:

Nu conteaza firma, doar sa fie un mouse cu dpi mare, de la 2000-2400 in sus.