| SoccerJocker a întrebat:

Spuneti-mi va rog un server de counter strike 1.6,cu harta fy_snow. Sa fie non stop, adica sa nu se schimbe map-ul.

Răspuns Câştigător
| denistttt a răspuns:

Uite aici 217.26.75.118:27033 nu este server romanesc dar se joaca doar fy_snow pe el (Exista mai multe harti fy_snow Ex: Fy_snow2009 ) Bafta la fraguri big grinbig grinbig grinbig grin

6 răspunsuri:
| aLx_1393 a răspuns:

Pai asa ceva nu gasesti happy ar fi frumos daca ar exista laughing dar poti sa dai find servers si dai la filters si scrii fy_snow si iti gaseste o gramada de sv happy
Poti sa mai cauti pe play.celife.ro e un site pe care poti cauta sv dupa mod, mapa, jucatori... etc big grin

| Raluca2814994 a răspuns:

Colentina.mycounterstrike.com

| Raluca2814994 a răspuns:

Colentina.mycs.ro / 93.119.25.47 hostat ZeroPing!

| ionutpchforever a răspuns:

188. 241. 85. 109:27015 numai fy_snow depinde ce vor jucatori dar oficial fy_snow

| cruceanuandrei a răspuns:

188.240.230.31:27016 cel mai tare sv cu harta fy_snow mereu

| mihaio5 a răspuns: