| anonim_4396 a întrebat:

Sti ca este o intrebare foarte spl pentru unii dar ce inseamna "pw" si "nick " in counter strike 1.6 la dare de admini! mi sa cerut de catre un admin!

2 răspunsuri:
| STeEaaNuuTtTzZz a răspuns:

Deci cred ca "Adminul" acela care ti-a cerut "PW" si "NICK" vroia sa iti dea si tie admin dar sa trecem la treaba noastra "PW"-"Parola" "NICK"-"Nume" si dupa ce ti-a spus ca ti-a dat adminul daca asta a vrut s-au slot va trebui sa scrri in consola pw_ si parola

| aceton a răspuns:

"pw"=parola si ''nick''=numele cu care joci in joc cred ca vroia sa-ti dea admin si de aiatongue