| Ioan_Nut_1996 a întrebat:

Stie careva de ce mi se tot stinge PC-ul? Patesc asta de cateva luni, mai precis de cand m-am apucat de SA:MP.Stie cineva?

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cand se stinge? Da ceva gen bluescreen? Se stinge doar intr-un joc, o aplicatie?

| alliyn13 a răspuns (pentru CM7YRE):

Il aburesti

| alliyn13 a răspuns:

Zine cateva detalii... e posibil sa fie de la cooler da-mi detalii despre calculator (placa video/ram/procesor) si poate si vechime (aproximativ)

| LaurBNS a răspuns:

Vă aşteptăm pe www.kronex.ro! Server SA:MP RPG.KRONEX.RO!

| PisicaNirvanista a răspuns:

Pai e posibil ca unitatea de baza sa se supraincalzeasca. Cat timp stai pe calculator pe zi?

| Ioan_Nut_1996 explică:

Se stinge atunci cand stau pe el vreo 40-50 de minute.