| Loove_6052 a întrebat:

Stie cineva cand se va lansa left 4 dead 3 happy sau date despre big grin
FunDa :X

3 răspunsuri:
| username a răspuns:

Nu e nici un zvon despre L4D 3. Atat timp cat L4D 2 e foarte populat pe multiplayer nici nu cred ca se vor apuca sa lucreze la 3.

| snoppyamabil_9342 a răspuns:

Eu 1 nu vad rostu`pentru L4D 3, deoarece nu vad nici sensul creari L4D 2, deoarece nu ii aproape nimic schimbat doar skin la caractere, cateva arme in +, si alte mape...
astea le puteau unde intru patch pentru L4D 1, si gta

| printesatha69 a răspuns:

Nu cred ca va fi niciun l4d 3 cel putin pentru atata timp cat l4d 2 este jucat de foarte multi la multiplayer sau chiar si versus nu are rost sa-l faca deocamdata si pe al treilea insa eu ai vrea sa se faca pentru ca pe 1 si 2 le-am terminat si mi-au placut.P.s m-am jucat la single player