| Rares54 a întrebat:

Stie cineva cum ma pot juca Minecraft Online...Stiu cum se procedeaza dar am o problema.Incerc sa ma loghez(nume parola) si nu pot... Zice ca ma pot juca doar prin "Play Offline".Nus ce sa mai fac, credeti ca am nevoie de cont priemium pentru a juca? Dau si id de skype: m.rares54

4 răspunsuri:
| David2001 a răspuns:

Pentru a juca Minecraft online iti trebuie cont Premium, dar daca vrei sa joci online fara cont premium atunci ia-ti minecaft Romania de aici:http://www.minecraft-romania.com/......t-t6.html. Si cauta servere minecraft non-premium. Funda!

| Rares54 explică (pentru David2001):

Frate mai astept cateva pareri iar dupa aceea voi alege un raspuns castigator...

| Rares54 explică:

Voi mai astepta propuneri iar dupa aceea voi alege un rapsuns castigator...

| Rares54 explică:

Scz tuturor....nu va dadusem adresa buna m.Rares54