| Izy a întrebat:

Stie cineva cum pot sa decupez un rotund, in photoshop?

1 răspuns:
| pitiqq a răspuns:

Buna la photoshpo nu stiu`adica nu se poate ca am incercat eu la photoscape
merge intri in el dai la editor sus dupa aia pui o poza si vezi ca scrie acolo undeva jos crop dai acolo si dupa aia iti arata crop freely dai acolo si dai dupa aia pe crop by original... si dai pe poza alb` iti arata acolo griu` ala ca o fi si dupa aia dai crop` si ai terminai sper sa iti fie de ajutorr fundita`smugpuppy dog eyes:X::X