| celmaismecherdinparcare a întrebat:

Stie cineva daca imi merge gta 4 cu procesor Intel celeron 2, 8 ghz ram 2 gb si placa video ati?

Răspuns Câştigător
| Cosmin_Obretin_2000 a răspuns:

Skiper09 nu te mai baga tu daca nu stii nu raspunzi, te bagi tu asa sa strici treaba omului!

Cat despre Celmaismecherdinparcare
----> Tie ti-ar merge GTA 4 cu procesorul ala, ia incearca sa vezi big grin happy!

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca ai zice si ce placa video e aia...

Răspuns utilizator avertizat
| PolBoss a răspuns:

Ce placa ati ai, acei 2 gb nu conteaza da ca placa video e varza.

| Skipper09 a răspuns:

Nu ma prea pricep poate o sa-ti mearga cu lag sau poate ca nu dar ar fi bine venit un upgrade!

| celmaismecherdinparcare explică:

Tu cu placa video... sunt doua placi de renume adica ati si inca una.

| celmaismecherdinparcare explică:

Placa video e profsionala