| KirinGeo a întrebat:

Stie cineva de ce se vede asa cand intru pe orice joc?(exemplu:samp)
P.s:poza este editata dar totusi asa imi arata cand intru pe samp,the forest, cam pe orice joc cu exceptia la minecraft.
Rezolutia e data pe full screen si tot asa imi apare.
Uitati poza : http://imgur.com/rYdpJpZ

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Ai facut poza aasta cu un program? Pentru ca ai de ales acolo care parte a ecranului sa o captureze alege full screen nu stiu ce aplicatie folosesti deci asta e tot ce iti pot spune

| KirinGeo explică (pentru Bobby711):

Nu,pur si simplu intru pe un joc si imi apare asa, numai pe minecraft, cs:go, Tf 2 nu se vede asa.

| Bobby711 a răspuns (pentru KirinGeo):

Aa tu zici in timp ce joci am crezut ca in timp ce faci poza pai e de la rezolutia setata. intra in optiuni la tf2 desplay si cauta acolo rezolution vezi ce rezolutie scrie acolo. dupa aceea intra la optiuni la cele care se vad asa sischimba rezolutia lor cu cea de la tf2 cs sau altele la care nu se vede asa daca nu merge nici asa umbla la rezolutie pana gasesti una care se potriveste pe ecrnul tau