| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva jocuri cu zombie multiplayer de supravietuire dar nu gen plants vs zombie si gen DayZ si DayZ Standalone

6 răspunsuri:
| Reyko95 a răspuns:

Salut! Eu joc Infestation survivor stories. Daca iti place si cumperi jocul (5 dolari) putem juca impreuna. Skype-ul meu este reyko.samp
Sper sa-ti placa jocul happy

| Copac13 a răspuns (pentru Reyko95):

Sti vreun loc din costanta de unde il pot lua

| Reyko95 a răspuns (pentru Copac13):

Eu l-am luat de pe internet cu PaySafeCard-ul. Nu cred ca poti sa-l cumperi din magazin. Bine acuma tu poti sa-l cumperi si cu alte modalitati (card, etc...)

| Copac13 a răspuns (pentru Reyko95):

Las ca agsesc eu un magazine prin constanta

| Jipa95 a răspuns:

Call of duty Black Ops 2 - Zombie

| IAliveInHell a răspuns:

Left4dead, contagion, call of duty black ops 2- zombie ( este genial), dead rising 2, they hunger, resident evil 2 si cine stie poate-ti place the walking dead, sper ca te-am ajutat happy