| Nycu_Rus_1997 a întrebat:

Stie cineva niste servere de minecraft 1.5.2

Răspuns Câştigător
| 5KingAwesome a răspuns:

De ce 1.5.2? vrei launcher de 1.6 si 1.7.2 si restul? ia de aici
http://goo.gl/c0Q57N
La asta pui doar nume dai login si dupa ai undeva in colt de jos edit profile si apoi ai versions si alegi ce versiune vr dai done apoi Play astepti sa downloadeze si gata gasesti mai multe servere de 1.7 decat 1.5.2
Sper ca ti-am fost de folos
Fundita?

1 răspuns:
| Nycu_Rus_1997 explică:

Cum sa fac un sv de minecraft dupa ce descarc deci: dau sa mi se formeze si dupa aceea pun setarile numele sv si playeri cati sa poata intra etc: si dupa cand dau a doua ora sa mi se termine re facut sv imi da eroare ultima data ce sa fac si ram am 8 Giga