| Giorgicaa a întrebat:

Stie cineva sa imi zica care sunt cele mai tari jocuri dupa parerea voastra din 2014?

Răspuns Câştigător
| Miuletz a răspuns:

SINCER, la mmorpg-uri mie imi place foarte mult Tera Rising dar nu cred ca e din 2014, totusi are o grafica buna, iti trebuie un pc destul de bun, shooter:Wolfenstein the new order. The Witcher Wild Hunt, Skyrim Online dar cred ca inca este in Beta, Castlevenia, e pentru ps merge si pe pc dar e mai naspa, totusi e tare jocul.
Nu stiu daca toate sunt din 2014, poate unele din 2013, dar sincer chiar sunt frumoase, ti le recomand.