| tintarul a întrebat:

Stie cineva un Generator Membership Club Penguin? Stiu multe dar cad descarc imi pune niste teste, tonuri de apel, etc. dar daca stiiti vreun site sau aplicatie raspundeti-mi ca siteul daca stiti vreau unul si daca aveti vreo aplicati sa mi-a dati prin Google+ la tintarul@gmail.com SUNT DISPERAT DAU FUNDA LA UN RASPUNS BUNhappy sad

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Nu exista Generator Membership Club Penguin, daca vrei status de membru te sfatuiesc sa-l cumperi!