| danootsmee a întrebat:

Stie cineva un joc asemanator cabal online sau metin? nu vreau WOW sau altele asemanatoare.

4 răspunsuri:
| Fernando9Torres a răspuns:

Uite 1 pe care il joc dar e foarte greu sa iti faci cont ca mie un pr o facut:
1)Black point(Asemanator cs, cabal)
2)4 Story(asemanator mt2)

| Zenithf a răspuns:

Pai interesant ca Metin si Cabal sunt si ele clone WOW, asa ca nu prea imi dau seama ce vrei. thinking
2 Moons, Shaiya, Rappelz, Allods, 9 Dragons, Silkroad...

| AlexC a răspuns:

Metin2, Cabal Online, WOW, sunt MMORPG-uri. Cum adica nu vrei altul asemanator lui WOW din moment ce aceste jocuri fac parte din aceeasi categorie.
Incearca Lineage 2 daca esti pregatit sa-ti dedici viata si sanatatea, jocul este provoaca o altfel de dependenta decat celalate jocuri. L2 este foarte greu pentru un incepator, am jucat 6 ani si m-am lasat acum doua luni. Jocul asta e pura strategie, nu poti farma in draci ca pe metin, aici trebuie sa te gandesti ce faci, ce iteme, cand, cu cine. Sunt sute de questuri prin care sa pierzi timpul si castiga rewarduri, desi nu toate questurile se merita (primesti la lvl 65 de ce ai nevoie la 40).
Incearca-l, nu vei regreta pe moment!

| danootsmee explică:

Nu imi place stilul de la WOW
am incercat 4story si are acel stil de la WOW care nu imi place