| RazvanB26739 a întrebat:

Stie cineva un joc mmorpg ca am jucat:metin2, 4story, allods, perfect world, cs, ninja manager, 9 dragons, hero 108,?

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Battle of Immortals e destul de asemănător cu Perfect World dar mai captivant şi mai nou. E făcut de aceeaşi companie
Dacă ai calculator bun poţi încerca şi Runes of Magic...

3 răspunsuri:
| delakpanlaa a răspuns:

Incearca free jack. e joc de parkour

| Fr3dy a răspuns:

Aion,cabal,9dragons,aika,runes of magic,vindictus, fiesta, divine souls! Poti cauta si aici http://mmohuts.com/

| alyball a răspuns:

Incearca daca tot esti pasionat de mmorpg diablo2...e super tare eu joc de vreo 3 ani...pe servare private