| Nume_Fara_1997 a întrebat:

Stie cineva un mobber hack inca functionabil pe ro?
Dau FUNDA.

3 răspunsuri:
| R4V3N a răspuns:

Nu exista hackuri de Metin2! Adica exista dar sunt facute de informaticieni profesionisti! Ei nu isi vor pune munca pe internet la liber

| mrshot a răspuns:

Salut!
Uite aici un mobber hack pentru Metin2RO functionabil fara virusi/keylogger :)
https://www.box.com/files/0/f/0/1/f_6327901426
Dezarhivezi; intri in folderul dezarhivat; iei in cut/copy fisierul "mobber_ultimate.mix" si il pui in folderul Metin2RO :)
Hack-ul se deschide automat cand deschizi metin2.GameForge selectezi.
Pa Pa :)

| Nume_Fara_1997 explică (pentru mrshot):

Mi-am facut cont pe site-ul ala, fisierele cica au fost sterse, daca il ai tu, baga id-ul meu, yo_snake13. Mersi anticipat.