| Aleksandru97 a întrebat:

Stie cineva un server de Metin2 MEGA Hard Pvm? Adica rate de 25-50%, iteme de upgrade farmate, farmezi pentru. carti si ss. Exo. si cititul concentrat sa pice la metine, dar sa fie ceva de genul 1 exo din 100 de metine big grin Adauga/Schimba la fel. Exista cumva asa ceva in lume? Un server cum era World Of Metin2.

Răspuns Câştigător
| RxDooM a răspuns:

Metin2OldTimes.....doar ca nu este deschis inca....il cunosc pe proprietar si merita asteptarea.

2 răspunsuri:
| Black38 a răspuns:

Metin2 elitte (dar e cam nasol, nu sunt mai mult de 10 playeri on pe zi), dar se creste greu, iteme se gasesc + 0, doar pana la lv 30, rata la fierar e 50-10 % deci bagi 200 de blessuri pana la +9, skilurile se fac mai usor pentru ca la metine pica citit si exo, dar trebuie sa citesti 55 de carti si peste35 de ss.

| andreasnemes a răspuns:

Salut este ceva asemanator Metin2 Bl dar numai ca nu pica adauga si schimba la metine