| AdeeaDeea2000 a întrebat:

Stie cineva vreo aplicatie de pe care se pot downloada melodii(pe telefon, nu sa o asculţi cand intri pe aplicatie)? Sau una de pe care sa iti pui direct melodiile ca ton de apel? Faza este ca vreau o melodie anume ca ton de apel.

Răspuns Câştigător
| Razwy123 a răspuns:

Pentru melodii sunt bune:Tube Mp3
Sau Download Mp3 cacre are ca logo o cutie verde cu o sageata care coboara de pe ea.
Si pentru tonuri de apel poti lua Zedge in care poti downloada si seta wallpaperuri si tonuri de apel direct din aplicatie, adica gasesti un ton de apel care iti place, dai download si apoi iti apare butonul SET.
eu pe astea le foloseschee hee