| Personna a întrebat:

Stie cineva vreun joc MMOFPS sau MMORPG Free to play in care sa nu trebuiasca sa bagi bani in joc ca sa fii si tu bun? Adica sa nu ti-o iei pe coaja mai mereu de la cei care baga zeci de euro lunar. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Metin2? laughing)))) Stai departe de porcaria aia. Daca nu donezi nu poti face nici macar level maxim plus ca majoritatea cumpara "bonusuri,, care maresc damage-ul armei si pot sa te bata mai usor in pvp. Revenind la intrebare iti recomand Tera, Path of Exile si Rift. Daca nu te deranjeaza o grafica mai veche World of Warcraft Wotlk pe serverul Dalaran WoW. Suntem o comunitate activa si pretenoasa si in plus nu poti cumpara armuri si arme op sau alte avantaje din shop. Succes si daca vrei sa incerci WoW pe Dalaran adauga-ma cu numele de Ataxonus daca doresti happy

| lBroken69 a răspuns:

Metin2,Cabal,League of Angels, Microvolts.

| Personna explică:

Stiu, metin2 e o tampenie laughing