| HaiAjutamaCaSaTeAjut a întrebat:

Stiti alt metin2 pvp gen Metin2 European, care sa nu contina virusi, sa fie in romana si sa nu ma puna sa dezactivez ceva important din pc?

Răspuns Câştigător
| StilleStrike a răspuns:

Metin 2X, Metin Hammer, Metin2 PVP, Metin2 Box.
Metin2 Hammer ti-l recomand, deoarece este mai bun pentru incepatori ca tine, asa poti invata si ce bonusuri sa bagi in iteme tongue. Bafta!

| HaiAjutamaCaSaTeAjut explică (pentru StilleStrike):

Am mai descarcat hammer dar m-a pune sa dezactivez firewall ca sa pot sa intru pe un servercrying

5 răspunsuri:
| Smecheritzu50 a răspuns:

Metin2 epical e super incearcal, funda?

| Alex11221122 a răspuns (pentru Smecheritzu50):

L-am incercat si eu si e tare.

| edytza1 a răspuns:

Nu te juca hammer, caci sunt multi noob, nu te lasa sa faci iteme, etc... Eu iti fac 2 liste scurte cu metine foarte tari :
1)Metine PvM:
-Metin2 VipStyle
-Metin2 HotStyle
-Metin2 Epical
-Metin2 Earth
Din astea iti recomand VipStyle, 99.9%ROMANI si iteme tot in romana! Si 40%Din playeri sunt de treaba dar pe altele nu sunt nici 5%
2)Metine PVP:
-Metin2 TDL
-Metin2 Yoneis
-Metin2 PvP-Romanesc
... etc aici iti recomand Yoneis! Dar toate sunt foarte cool, bafta! Funda?

| HaiAjutamaCaSaTeAjut explică (pentru edytza1):

Nu gasesc site de la Yoneis mil poti da?