| MaSt3rUl a întrebat:

Stiti crun sv de metin2 pvm easy sau medium cu switchboot inplementat si sa aiba harti de farmat speciale dau funda pentru cel mai bun metin si sa nu-mi ziceti de alaska.

Răspuns Câştigător
| Blacky6 a răspuns:

Metin2 power (pvm-pvp, faci lv 250 si intr-o zi,evente zilnice printre care si event pvp,minerit, bosi, reward:euro sau itm site, mape de farmat, playeri destui)..stiu de el de la un amic care joaca. oricum, doar pe asta il stiu care se potriveste cerintelor tale.
As mai sti mai multe metine dar nu au cerintele care le vrei tu. Funda?