| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva ce pot face sa nu mai sara tinta la cs(counter-strike)...
si daca da... Explicati-mi va rog mult.

2 răspunsuri:
| rexxx a răspuns:

Norecoil. cfg downloassdeazal si pune-l in folderul cstrike da vezi ca e cod nu-ti recomand o sa primesti ban si exterminate deci joaca cu default.cfg e cel mai bun

| youangeldevil a răspuns:

Deci, daca iti sare tinta ceva nu e inregula, sterge din cstrike config.cfg si orice cfg pe care il ai in timp ce iti sare, atentie scrie si la start search si cauta config, cfg ca exista posibilitatea sa fie mai multewinking