| panda92 a întrebat:

Stiti cumva cum sa caut mesajele mai vechi dupa Facebook? mentionez ca sunt pe PC si le caut foarte greu, stiu ca pot da pe lupa aia de sus si le pot cauta dar nu mai apare bara aceea din dreapta ca sa pot da sa vad mai repede.
Ofer funda ^^.

2 răspunsuri:
| August99 a răspuns:

Pai sus langa numele tau si unde scrie home este iconita aceea cu mesaje. dai pe ea si mai jos scrie ''see all''

| panda92 explică (pentru August99):

Da,stiu asta dar eu vreau sa vad toate mesajele dintr-o anumita conversatie.Si mna dau mereu pe lupa aceea care este sus dar nu apare bara aceea de dat in jos/sus.