| BriosicaaaDark a întrebat:

Stiti de unde pot descara sims gratuit? Ce sims credeti ca e mai bun? Si daca puteti sa imi explicati si cum il descarc? Eu am mai incercat dar nu s-a deschis. Vreau sa fie un site fara virusi. FUNDOI la linkul care merge si cea mai buna explicatie :*

1 răspuns:
| neanderthalfararusine a răspuns:

Neah,crede.ma nu poti gratuit; am stat o data toata ziua si am cautat, dar nu ai cum, trebuie sa.ti cumperi CD. big grin Ala are un fel de cod cu care poti sa.ti instalezi Simsu'.