| picassoandrei a întrebat:

Stiti jocuri asemanatoare cu Transformice? Sa fie multiplayer...Dar nu Metin sau 4Story...

3 răspunsuri:
| JocuriUS a răspuns:

Www.ledformice.ro este cel mai frumos joc merita jucat.

| AAlleexxx a răspuns:

9 dragons, world of warcraft, cabal si mai e un joc care nu e de genu asta da e bun numit league of legends

| Paula_Mardale_1984 a răspuns:

Transformika iti da 100000 capsuni si tot atati cheese, transfortroll iti da 50000 capsuni si tot atati cheese, transformito iti da tot capsuni si cheese dar nu atati de multi ca la transfortroll si transformika. Funda? big grin